Zacznij od nowa!

Twoja firma nie była rentowna, a ilość Klientów wciąż spadała i dlatego postanowiłeś podjąć decyzję o jej likwidacji?

To jeszcze nie przekreśla Twoich szans na dalsze prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Jeśli tylko spełniasz się w roli przedsiębiorcy, koniecznie przemyśl kwestię ponownego założenia własnej działalności gospodarczej. Wystarczy odpowiedni pomysł na biznes, który sprawdzi się w Twoim miejscu zamieszkania, bądź w całej Polsce i można rozpocząć działania.

Na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej są dwa sposoby, a mianowicie:
1. Rejestracja spółki 
Jest to założenie spółki od podstaw, a więc przejście przez całą procedurę rejestracyjną, która może i w Polsce jest zawiła i skomplikowana, ale przy pomocy naszych ekspertów mija szybko i sprawnie. Właśnie dlatego tak wiele osób korzysta z naszych usług, gdyż zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz prawidłowość w przeprowadzeniu procedury rejestracyjnej.

2. Zakup gotowej spółki
Sposób ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym bardzo zależy na czasie w kwestii rozpoczęcia własnej działalności. W porównaniu do procesu rejestracji, który trwa nawet około 2-4 tygodnie, gotową spółkę można nabyć już w zaledwie 1-3 dni. W naszej ofercie znajdują się gotowe spółki, które są wolne od wszelkich zadłużeń i nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej.

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem nowej działalności gospodarczej? Zapraszamy do kontaktu!